KRAKÓW – KLEPARZ

Od 13 do 16 kwietnia odprawiliśmy rekolekcje w naszym, misjonarskim kościele pw. św. Wincego a Paulo na Kleparzu w Krakowie. Ćwiczenia duchowne obejmowały poranną i wieczorną Eucharystię połączoną z naukami dla dorosłych, poprzedzoną wspólnymi modlitwami. W środę udzieliliśmy też sakramentu namaszczenia chorych. Życzę błogosławionych owoców rekolekcyjnych spotkań. 

Ks. Andrzej Gieroń

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne informacje

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies